Návrh a výroba nábytku na mieru 

1. krok

Prvý kontakt 

Oslovte nás, či už prostredníctvom emailu alebo telefonátu. Dohodneme si osobné stretnutie alebo komunikáciu prostredníctvom emailu či videohovoru cez ZOOM, MEET alebo TEAMs. 

Opíšte nám vašu požiadavku čo najpodrobnejšie, aby sme sa dobre pripravili na druhý krok, osobné stretnutie. Ak máte predstavu o dizajne interiéru, a tiež aspoň predbežnom rozpočte, budeme vďační za tieto informácie už pri prvom kontakte. 

2. krok

Osobné stretnutie

Osobné stretnutie je najlepšie urobiť priamo u vás na mieste kde sa bude nábytok realizovať. Prečo? 

Priamo na mieste môžeme priestor zamerať, Tak bude už prvý návrh nábytku presný a pripravený na výrobu

Tiež Vám prinesieme ukázať vzorky materiálov ktoré si môžete zapožičať. 

3. krok

Návrh nábytku

Po presnom zameraní a výbere materiálov sme pripravení vypracovať vám návrh nábytku. V tejto fáze je priestor na pripomienky a úpravy.

Návrh je možné zaslať prostredníctvom emailu v 2D, aby ste mali doma dostatok času si ho v pokoji prejsť a stotožniť sa s ním. Je tiež možná konzultácia cez videohovor kde si môžete pozrieť návrh nábytku a interiéru v 3D .  

4. krok

Cenová ponuka

Po odsúhlasení finálneho návrhu vám vypracujeme cenovú ponuku. 

Ak je cena vyhovujúca, zašleme Vám zálohovú faktúru a nábytok odošleme do výroby.  V prípade, že je cena nad váš rozpočet, je tu priestor na komunikáciu a prípadné kompromisy vo výbere materiálov. Keďže náš výrobok je našou reklamou, nikdy nesiahneme po lacných a nekvalitných materiáloch.  

5. krok

Výroba 

Výroba nábytku trvá približne jeden mesiac od úhrady zálohovej faktúry a  môže sa meniť v závislosti od zvolených materiálov a ich dostupnosti.

Porez a olepovanie dielcov zabezpečuje subdodávateľská firma ktorá disponuje špičkovou technológiu. Následne dielce strojovo spracujeme a skompletujeme. Hotové výrobky sa zabalia a pripravia na expedíciu.   

6. krok

Montáž 

Montáž je záverečnou fázou celého procesu, preto si na nej dáme veľmi záležať. Dôležitý je každý detail a to si vyžaduje čas. Napriek tomu montáž kuchyne trvá väčšinou jeden deň, pri väčších projektoch je to niekoľko dní. 

Po montáži si prehliadnete hotové dielo a po jeho prevzatí v deň ukončenia montáže sa uhrádza doplatok.  

Potom si už len užívajte váš nový nábytok. 

Kontaktujte nás